www.oszczednyDOM.org.pl

Budujemy domy pasywne i energooszczędne
z certyfikatem

Aktualności

Rozwiązania kredytowe szyte "na miarę", czyli przyjazny kredyt krok po kroku. Dla konesera mamy "złotą" hipotekę. Dla młodego małżeństwa najtańszy kredyt "Rodzina Na Swoim". A na prawdziwe zakupy przyjazny kredyt gotówkowy.

ZAPROSZENIE na seminarium targowe "KUPUJ i BUDUJ ENERGOOSZCZĘDNIE"

ZAPROSZENIE na seminarium targowe

w trakcie targów mieszkań i domów w warszawskim EXPO XXI (14-15 września br.) oszczednyDOM.org.pl organizuje 2 seminaria "Kupuj i buduj energooszczędnie", które odbędą się pod patronatem honorowym Pani Małgarzaty Skucha -Prezes NFOŚiFW.  Ich celem jest popularyzacja budownictwa energooszczędnego i pasywnego oraz dopłat NFOŚiGW do kredytów na takie b budynki.

Szczególnie zapraszamy tych wszystkich, którzy poszukują certyfikowanego architekta, solidnego wykonawcy i audytora jakości wykonania domu energooszczędnego. Panelistami będą: arch. Piotr Jurkiewicz, niezależny analityk kredytowy -Irena Arabei i Tomasz Wójcik -współtwórca cenionego i uznawanego na świecie polskiego producenta elementów do budowy budynków energooszczędnych /Izodom2000Polska/

Semaria odbędą się w sobotę (14 września) w godz.  14.00-15.30 i  niedzielę (15 września ) w godz. 12.00-13.30. Udział bezpłatny.

Poleć Nas

Proszę wypełnić pola zaznaczone na czerwono

Nieprawidłowy adres e-mail odbiorcy

Nieprawidłowy adres e-mail nadawcy